Újhartyáni multinacionális gyártó céghez keresünk

 Szeríztechnikai Csoportvezető

pozícióba

Partnerünk Magyarországon piacvezető professzionális, komplex higiéniai rendszerek értékesítésével és szaktanácsadással foglalkozik.

Feladatok:

  • Technikusok tevékenységének koordinálása
  • Sales projektekhez a technikai, szakmai háttér biztosítása, kivitelezési támogatás
  • Projektekhez anygabeszerzés, készletgazdálkodás
  • Részvétel a berendezések telepítési, szervízelési munkálataiban

Elvárásaink:

  • felsőfokú villamos szakirányú végzettség;
  • vezérléstechnikai ismeretek
  • piaci-, ügyfél-, teljesítményorientáció;
  • jó kapcsolatteremtő képesség
  • kreativitás, önálló munkavégzés és feladatmegoldó készség
  • számítógépes ismeretek;
  • B kategóriás jogosítvány
  • utazási hajlandóság
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás elengedhetetlen

Ajánlatunk:

  • versenyképes havi alapbér és teljesítményarányos jövedelem;
  • vállalati gépjármű, telefon;
  • magas szintű béren kívüli juttatások.

Jelentkezni az alábbi űrlapon az önéletrajz elküldésével lehetséges.