Saját területén piacvezető nemzetközi Partnerünk számára keresünk jó műszaki érzékkel rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

Karbantartó gépészmérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Termelő berendezések karbantartásának megszervezése
  • Karbantartási tervek készítése
  • Karbantartáshoz szükséges erőforrások biztosítása
  • A karbantartás felügyelete, ellenőrzése
  • Dokumentáció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépészmérnöki diploma
  • Magabiztos angol vagy német nyelvtudás
  • Termelő vállalatnál szerzett gyakorlat karbantartás területén
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Érdekes, kihívást jelentő feladatok
  • Hosszútávú, stabil, családbarát munkahely
  • Modern, inspiráló munkakörnyezet
  • Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat

Munkavégzés helye:

Pest megye

Jelentkezni az alábbi űrlapon az önéletrajz elküldésével lehetséges.